Tarih :

Ana Sayfa »  » Bebek düşüren ilaçlar

Bebek düşüren ilaçlar

Tarih: 26 Aralık 2012 - Çarşamba | Kategori: Kadınlar | 43 Yorum |

Bebek düşüren ilaçlar

Türkiyede genç ve orta yaşlı nüfusun  cinsel yaşamındaki  korunma problemi , kadının rahminde başlayan döllenmeyle birlikte sorumluluk haline geliyor. İnsanlarımızın cinsel hayatı  kadın ve erkeğin flört saatinin öncesinde akıllara gelecek her hangi bir sorumluluk , düşünce ve ileriye yönelik aile planlaması olmazken  cinsel ilişki bittikten sonra ve istenmeyen gebelikke sonuçlandığında durum gerçekten çok vahim oluyor.  Özellikle  gençlerin cinsel yaşamında  sorumsuz bir olgu ülke geneline yayılmışken orta yaşlı insanlarımızında gençlerden farklı bir tarafının  olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlardaki izlenimlerimiz doğrultusunda sizlere cinsel ilişkide  korunma yollarından ve istenmiyen gebeliğin nasıl sonuçlandırlacağından bahsedeceğiz. Cinsel yaşamda erkek ve kadının korkulu rüyasına gelen istenmiyen gebelik ( hamilelik)  avrupa ülkelerinde  çözümlemeleri doktor kontrolü ve uzman doktorların vermiş oldukları ilaçlar sayesinde sonlandırılırken ne yazıkki türkiyede hamileliği sonlandırmak için düşük ilaçları , kürtaj , bitkisel yöntemlerle düşük yapma , düşük yaptıran ilaçlar , nasıl düşük yaptırabilirim gibi sorularla insanlarımızın aklı bir hayli  yoğunlaşmaktadır.  İstenmiyen gebelik durumlarında insanlarımızın aklına ilk gelen yöntemlerden bir tanesi çocuğu nasıl düşürürüz sorusudur ? .  Ne yazıkki insanlarımızın egitimsizliğinden ve çevredeki insanların baskılarından kaynaklı korkularla böyle düşüncelere yöneldiğinni biliyoruz.  Fakat avrupa ülkelerinde modern tıp ve ülke yönetimininde insanlara sunmuş  özğürlükler sayesinde  düşük hapları kullanılmaktadır. Örneğin ru 486 düşük ilacı sayesinde avrupada hamile kalan  gebeliği sonlandırmak isteyen bireyler 1 hafta gibi kısa sürede gebeliklerini sonlandırabiliyorlardır.

 

Nasıl düşük yapılır , hamilelik nasıl sonlandırılır , hamilemiyim , bebek düşürme yöntemleri , bebeği düşürmek , çocuk düşürme , bitkisel yöntemlerle çocuk düşürme , Şifalı bitkiler ile çocuk düşürme gibi konulara diger makalerimizden bakabilirsiniz.

Benzer konuları okudunuz mu ?

  melek deveci    14 Mayıs 13 | 15:58

  ben 1aylık 11 günlük hamileyim ve doktorumun haberi yok, benim nişanlım bu bebeği istemiyor, ben bu bebeği nasıl düşürebilirim bana yardım eder misiniz lütfen?

  mehmetgencer    15 Mayıs 13 | 22:21

  eşimle

  mehmet çalıkoğlu    24 Haziran 13 | 19:05

  arkadaşlar elimde düşük hapı mevcuttur yardımcı olabilirim.tlfn 05380572350

  mehmet çalıkoğlu    24 Haziran 13 | 19:06

  yardımcı olabilirim.tlfn 05380572350

  elif baynaz    03 Ekim 13 | 12:00

  Melek hanım ne yaptınız çözüm bulabildiniz mi?

  emine    01 Kasım 13 | 05:24

  Benm acil yardima ihtyacin var yoksa bittim

  şule    15 Aralık 13 | 12:29

  Acil yarovdal düşük hapına ihtiyacım var nerden temin edebilirim.
  3 aylık hamileyim yalvarırım bilen biri varsa yardımcı olsun çok minnettar kalırım.

  nevin    16 Aralık 13 | 14:46

  Bugün doktora gittim ve 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim o ilaçtan bende temin etmeliyim kürtaj olacak imkanım yok.zaten paramda yetmiyor böyle birşeye.ilacı tanıdığım bütün sağlıkçı arkadaşlarıma sordum ama sonuçsuz!zıkkım ilaç Türkiyede yokmuş
  sadece yurtdışından getittiriliyormuş.

  ilknur    17 Aralık 13 | 16:39

  Arkadaslar bende yurtdışından ilaç almak için bugün firmaları aradım fakat epilepsi hastası olduğum ve psikiyatri ilaçları kullandığım için bir sürü belge ve tahlil sonucu istediler.
  Aksi takdirde yardımcı olamayacaklarını söylediler.Yaklaşık 3 aylık hamileyim delirmek üzereyim bu ilacı başka nerden bulabilirim?ilacın bizim ülkemizde olmadığını öğrendim bugün bir hemşire arkadaşımdan ne yapacağımı bilmiyorum.Biri bana ilacı temin edebilirmi? yardımcı olun dayanacak gücüm kalmadı.

  selda    18 Aralık 13 | 13:25

  inanmayın arkadaşlar sizlere bu ilacı türkiye’den temin edebilirim diyenlere!!Yok bu ilaç türkiye’nin hiçbiryerinde sadece ru-486 var doktor gözetiminde kullanılan onuda artık yeni kürtaj yasasından sonra doktorlar yanaşmıyor.Cytotec bile arayıp buldum el altından ama oda belli bir sürece kadar düşük yaptırıyormuş yurtdışı firmalarıdan temin edildiğini bugün
  öğrendim forumdan bir arkadaşa gönderdiler ilacı.Bende alacaktım yurtdışından ama göndermiyorlar bizde var sana temin ederiz deyip kandırdılar onların yüzüne 1 ay zaman kaybettim ama kimsenin yaptığı kötülük yanına kalmaz verdiğim her kuruş dermansız dert olur inşallah hepinize.

  admin    20 Aralık 13 | 12:00

  Sayfa üzerinde bir çok dolandırıcı mevcut olup insanlara yasal olmayan bu ilacı temin edeceğini belirterek dolandırmaktadır. Lütfen doktorunuzdan başka kimseye itibar etmeyin.

  utku umut    06 Ocak 14 | 08:38

  Düşük hapını Slavutic Medikal’den doktor onayı ile temin edebilirsiniz..
  farmatec-medical@hotmailcom 00380 95 306 42 78 ukraine05@hotmail.com
  00380 63 644 22 83 Firma doktoru ile iletişim kurabilirsiniz.

  berrin çapan    10 Şubat 14 | 14:47

  merhaba ben 3 haftalık hamıleyım nasıl kurtulurum bu durumda

  Doğan Çakır    17 Şubat 14 | 11:39

  Arkadaşlar bu sitede yardımcı olabilirim diyen hap satan bazı şerefsizler var bunlara inanmayın sevgilimle benim başımada geldi çok güvenilir bir eczacı arkadaştan yurtdışından getirttim ilacı adı cytotec (misoprostol ana etken maddesi) isteyen varsa gercekten yardımcı olabilirim . cok güvenilir ve yan etkisi olmayan bir ilaç düşük yapmak isteyen arkadaşlar lütfen 6 haftayı geçirmeyin .

  gülçin hepsağ    22 Şubat 14 | 15:02

  demet demet maydonoz yemeniz ve bol şalgam tüketmeniz düşürmeye neden oluyor ilaçlardan önce bunu deneyin maliyetide yok

  gülçin hepsağ    22 Şubat 14 | 15:10

  demet demet maydonoz ve bol bol salgam bebegin dusmesine neden olur

  emre    11 Mart 14 | 16:11

  Arkadaşlar sakın ha cytotec kullanmaya kalkışmayın nişanlımı zar zor yetiştirdim hastaneye kanamayı durduramadık yüreğimiz ağzımıza geldi kötü birşey olacak diye apar topar doktora götürdük Allahtan doktor anlayışlı birisi çıktı.Bir sürü nasihat verdi taburcu edilene kadar ilacın mide rahatsızlığı için kullanıldığını ve düşük ilacı olmadığını söyledi.Çaresizlik ve cahillik insana olmadık şeyler yaptırıyor ama hiçbirşey insan hayatından daha önemli degil.!

  nebile    13 Mart 14 | 15:24

  ilacın ismi yarovdal LLN hanımlar bende Türkiyede bulmak için aramadık sormadık yer bırakmadım ama nafile yok bu ilaç bizim ülkemizde bulamadım.Zaten olsada hiçbir doktorun reçete ve rapor verme yetkisi yokmuş çünkü sağlık bakanlığı tarafından toplatılmışlar.Sadece yurtdışından yabancı medikal firmalardan reçeteyle alınabiliyor.Bende öyle yapmak zorunda kaldım.ilacın bana ulaşması 5-6 gün sürdü ama çok şükür beni yeniden hayata döndürdü. intiharı bile düşünüyordum çünkü çaresizdim ailem bu durumu öğrenseydi beni zaten yaşatmazlardı.kullanımı son derece kolay ve pratik en azından bir tehlikesi yok sorunsuz bir şekilde düşük yaptırdı bana.Yardıma ihtiyacı olan zor durumdaki kişiler ukraine05@htmcm mail atabilir konsultatsiya sorularından sonra ciddi sağlık problemi olmayanlar temin edebiliyor.

  ali    01 Nisan 14 | 14:08

  Arkadaslar dusuk ilaci diye yarovdal dedikleri slavutic medikal denilen dolandirici kisilere inanmayin. Bunlar dolandiricidir. Ben siparis verdim 20 gun gecti her aradigimda kargoda barkodlamasi yapiliyor diyorlar. Beni boyle oyalayip durdular. Gidin doktora kurtaj olun. Bu hap ile ilgili yorum yapan hep hapi alip kullandim diyenlerin yorumlarini iyi okuyun hep ayni kisiler. Benim 500 tl gitti. İnsanlarin caresizliginden faydalaniyolar. Yaziklar olsun.

  aliy    01 Nisan 14 | 14:10

  Arkadaslar dusuk ilaci diye yarovdal dedikleri slavutic medikal denilen dolandirici kisilere inanmayin. Bunlar dolandiricidir. Ben siparis verdim 20 gun gecti her aradigimda kargoda barkodlamasi yapiliyor diyorlar. Beni boyle oyalayip durdular. Gidin doktora kurtaj olun. Bu hap ile ilgili yorum yapan hep hapi alip kullandim diyenlerin yorumlarini iyi okuyun hep ayni kisiler. Benim 500 tl gitti. İnsanlarin caresizliginden faydalaniyolar. Yaziklar olsun.

  sevilay arslan    06 Nisan 14 | 19:50

  maydonoz ve şalgam suyu gerçekten bebek düşürüyor mu birde soğan suyu diyorlar fikri olan varsa yardımcı olabilirmisiniz? 20 günlük gebeyim daha fazla büyümeden bitirmek istiyorum..

  nazlıcan    08 Haziran 14 | 22:07

  Nolur kesin bi cozüm yolu varsa soleyin yasìm daha cok kucuk 3 aylik hamileyim

  Selma    26 Nisan 15 | 08:35

  Merhabalar ben de sanırım 2 haftalık hamileyim.benim doğurmak istemememin sebebi rocacutan kullanıyorum .son ayımdayım eşimde rocacutan kullandığımı bilmiyor. Ve kürtaj için bekleyemem zaten yaptırmamam şu durumda nasıl düşük yapabilirim. Fetus un zarar görmediğimi bilsem doğuracagım ama yüzde yüz sorunlu olacağını bildigim için doğuramam.sevilay Arslan arkadaşım sen bulduğumu doğal yollarla bir yöntem zaten hafif kanamalarım oluyor 5 gündür yerleşme kanaması gibi kramp ve ağrılarımda var yardımcı olursanız sewnirim teşekkürler.

  turkan    30 Temmuz 15 | 09:34

  Mende uc heftelik hamileyem mene abortda olmaz dogmaqda bilmirem neyniyim bir meslehet verin xais edirem

  meryem kılıçkaya    19 Mayıs 16 | 19:29

  Slm

  Funda    21 Haziran 16 | 21:24

  Alevore bitkisinde

  n ac karni.a icin.faydasni.gorirsunuz

  Funda    21 Haziran 16 | 21:27

  Bitkisel otlar hemen dusuryor ama ac karnina sabah aksam oglen kaynatip icin kanamayi baslatr

  merve    25 Ağustos 16 | 18:29

  Funda hangi bitkisel otlar bunlar ??

  elif5398341324    24 Eylül 16 | 12:31

  Arkadaslar ben 2 aylik hamileydim ılaci bana kargoyla gönderdiler ve ilaç bana kullanımında yardimci oldular dusugum oldu minnattarim ilaca bu numaradan ulasa bilirsiniz
  sıfır beş üç dokuz sekiz üç dört bir üç iki dort

  Dert babası    15 Ekim 16 | 14:08

  Çanakkale de hamile olan zor durumda olan varsa mesaj atsın

  muge5398341324    07 Şubat 17 | 07:53

  Selam arkadaşlar ben düşük ilacını buldum ve bana ilacı gönderen kişi bana yardımcı oldu ve dustugum gerçekleşti benden ulasa bilirsiniz

  Gül demirkol    28 Şubat 17 | 19:48

  Merhaba bnm günüm 4 gün gectı ben bebek istemıyorum adetımin olması için ne yapmam gerekiyor lütfn yardımcı olun lütfn

  Gül demirkol    28 Şubat 17 | 19:49

  Hangi otlar Funda hanım

  Gunes5398341324    02 Mayıs 17 | 09:50

  Selam ben düşugum oldu çok şükür kurtuldum arkadaslar

  Fatos5398341324    18 Mayıs 17 | 08:53

  Selam arkadaslar gunes hanimin yorumundan dusuk ilacina bende ulasistim dusugum oldu tesekkur ederim kurtuldum benim ismimden veyada gunes hanimin isminden ulasa bilirsiniz

  Eylül Şimşek    08 Temmuz 17 | 09:51

  Güneş nasıl yaptın 4 haftalık benim papatya kimyon safran denedim ama faydasını görmedim :(

  Seval icin    16 Kasım 17 | 06:31

  Gunes ve fatos hanim nasil dusuk yaptiniz acil yardima ihtiyacim var

  MERYEM Batur    23 Ocak 18 | 13:18

  Arkadaşlar 3 haftalık hamileyim ve bunu sonlandırmak istiyorum kurtaj olamam 10 aylık da bebemi var emziriyim ne yapmaliyim lutfen bana acil bi çözüm

  MERYEM Batur    23 Ocak 18 | 13:26

  Arkadaşlar 3 haftalık hamileyim ve 10 aylık bebeim var ve emziriyorum istemiyorum ama lütfen yardım edermisnz

  melek atasoy    24 Ocak 18 | 15:10

  Sayın Doğan Çakır , cytotec için yardımınıza ihtiyacım var , acill 3 haftayı geçti güvenilir kimsede bulamadım.

  eda asli    09 Şubat 18 | 23:05

  Ben eczacı arkadaşlar bi ilaç aldm ve fitil gibi kullandm 2 saat sonra bebek düştü

  Seda5555    13 Kasım 18 | 10:01

  Eda aslı nedir adı

  Güzel Binali    15 Aralık 19 | 05:05

  Eda hanim ne ilacidur ben4 haftalik hamileyim Güneş hanim nadil düşük yaptiniz yardimci olurmusunuz

Yorum Yap
Adınız Soyadınız:
Mesajınız:

En Çok Okunanlar

 • Bebek düşürmenin yolları
  Çocuk düsürmenin yolları Hamilelikten ( erken gebelikten kurtulmak için RU-486 ilacını almak İçin ) Tıklayınız Evli kadınlarda yasal tahliye uygulamasında eşler de müdahaleye rıza vermelidirler. Evli olmayan ve 18 yaşın üzerinde olan kadınlar kendi isteklerine...
 • diz kapağında sıvı azalması
  Dizdeki bir bağ veya bağların aşırı derecede zor­lanmasıdır. Üç tip yırtılma vardır. 1.Derece (Hafif) yırtılma: Bazı bağ lifle­rinde yırtık vardır fonksiyon kaybı yok­tur. 2.Derece (Orta) yırtılma: Bağın bir bölümü kopmuştur, biraz fonksiyon...
 • Bebek düşüren ilaçlar
  Türkiyede genç ve orta yaşlı nüfusun  cinsel yaşamındaki  korunma problemi , kadının rahminde başlayan döllenmeyle birlikte sorumluluk haline geliyor. İnsanlarımızın cinsel hayatı  kadın ve erkeğin flört saatinin öncesinde akıllara gelecek her hangi...
 • Kandaki Beyaz Küre(White Blood Cell)
  WBC (beyaz kan hücresi) vücudun bağışıklık sisteminin önemli bir parçasıdır. WBC miktarı birçok sağlık durumundan etkilenebilir. Kan, farklı kan hücrelerinden ve plazma adı verilen bir sıvıdan oluşan akıcı bir bağ dokusudur. Kanın en temel işlevi vücudun...

Son Eklenen Yazılar

limon suyunun 10 faydası

Kategoriler

şifalı bitkiler | şifalı otlar | çizgi film izle | bitkisel ürünler | çam katran sabunu | tv izle | canlı tv izle | radyo dinle