Tarih :

Ana Sayfa »  » performans arttırıcı besinler

performans arttırıcı besinler

Tarih: 26 Şubat 2013 - Salı | Kategori: Erkekler | Yorum Yok |

performans arttırıcı besinler

Fındık, Fıstık, Ceviz ve Badem: Bu 4 kuruyemiş türü de oldukça etkili afrodizyak etki göstermektedir. Bir arada ya da ayrı ayrı tüketilmesi durumunda bireyde daha fazla cinsellik ve cinsel birleşme isteği salgılanmasına sebep olmaktadır.

Ginseng: Çin’den son dönemde ülkemize getirilmeye başlanılan bir üründür. Seks yapma isteğini büyük bir oranda arttırma gibi bir özelliği mevcuttur.

Hindi: İstiridye sonrasında içerisinde en fazla Fosfor bulunduran besin maddesi hindi’dir. Protein açısından yoğun bir etki yaratan Hindi bu sayede cinsel arzuların artmasına sebep olabilmektedir.

Muz: İçerisinde mineraller, magnezyum, demir, lif ve C vitamini gibi birçok katkı maddesinin bulunması sperm kalitesinin artmasına ve sperm sayısının çoğalmasına neden olur. Kabuğu ile pişirilerek yenilmesi durumunda afrodizyak bir etki yaratmaktadır.

Karides, Istakoz, Yumurta, Kepek, Yulaf, Mercimek, Nohut, Kuru Fasulye: İçerisinde Protein, Yağ, Karbonhidrat ve Lif içermektedir. Ayrıca B Vitamini, Sodyum, Kalsiyum, Demir ve çeşitli mineraller açısından zengin ürünlerdir.

Maydanoz: Beden yorgunluğu alarak daha dinç bir vücut sunan maydanoz ayrıca erkeklerde cinsel gücü arttırıcı bir rol oynamaktadır.

Nane: Cinsel isteğin artmasında ve psikolojik olarak oluşan erkek iktidarsızlığının giderilmesinde büyük bir rol oynar.

Sivri Biber: İçerisinde bol miktarda C, P, K vitamini içerir. Ayrıca erkeklerde cinsel isteğin artmasına yardımcı olur.

Susam, Tarçın ve Zercefil: Bu 3 üründe vücudun uyarılması noktasında ve zihnin daha fazla çalışmasında etkili ürünlerdir. Cinsel isteği arttırma özellikleri bulunan ürünler ayrıca daha ateşli bir cinsel yaşam sağlamanıza da sebep olmaktadır.

Çikolata: Herkes tarafından bilinen afrodizyak ürünlerden bir tanedir. Az şekerli ve bitter olarak tüketilmesi durumunda mutluluk hissi sağlayarak birçok hormonun aktif hale geçmesine sebep olacaktır. Bu durum daha mutlu ve istekli bir cinsel yaşam geçirmenizi sağlayacaktır.

İstiridye: İstiridye içerisinde bulunan bol miktardaki Çinko2nun etkisi ile oldukça etkili ve başarılı bir afrodizyak olarak yıllardır kullanılmaktadır.

İstiridye ayrıca Sperm kalitesinin artmasına ve çoğalmasına da yardımcı olmaktadır.

Sarımsak: A, B, C vitaminleri içeren sarımsak kokusu dışında oldukça etkili bir besin maddesidir. Sarımsak ayrıca insana canlılık verici özelliğe sahiptir. Kısacası sarımsak kokusunu saymazsak oldukça etkili bir cinsel istek arttırıcı özelliği sunmaktadır.

Zeytinyağı: E Vitamini açısından oldukça zengin bir besin maddesidir. Hücrelere canlılık verir, bedenin direncini arttırır.

Pekmez: Kalsiyum ve Potasyum açısından oldukça zengin olan Pekmez cinsel gücün artmasında, enerjinin fazlalaşmasında ve vücudun direncinin artmasında etkili olmaktadır.

Benzer konuları okudunuz mu ?

Yorum Yap
Adınız Soyadınız:
Mesajınız:

En Çok Okunanlar

 • Bebek düşürmenin yolları
  Çocuk düsürmenin yolları Hamilelikten ( erken gebelikten kurtulmak için RU-486 ilacını almak İçin ) Tıklayınız Evli kadınlarda yasal tahliye uygulamasında eşler de müdahaleye rıza vermelidirler. Evli olmayan ve 18 yaşın üzerinde olan kadınlar kendi isteklerine...
 • diz kapağında sıvı azalması
  Dizdeki bir bağ veya bağların aşırı derecede zor­lanmasıdır. Üç tip yırtılma vardır. 1.Derece (Hafif) yırtılma: Bazı bağ lifle­rinde yırtık vardır fonksiyon kaybı yok­tur. 2.Derece (Orta) yırtılma: Bağın bir bölümü kopmuştur, biraz fonksiyon...
 • Bebek düşüren ilaçlar
  Türkiyede genç ve orta yaşlı nüfusun  cinsel yaşamındaki  korunma problemi , kadının rahminde başlayan döllenmeyle birlikte sorumluluk haline geliyor. İnsanlarımızın cinsel hayatı  kadın ve erkeğin flört saatinin öncesinde akıllara gelecek her hangi...
 • Kandaki Beyaz Küre(White Blood Cell)
  WBC (beyaz kan hücresi) vücudun bağışıklık sisteminin önemli bir parçasıdır. WBC miktarı birçok sağlık durumundan etkilenebilir. Kan, farklı kan hücrelerinden ve plazma adı verilen bir sıvıdan oluşan akıcı bir bağ dokusudur. Kanın en temel işlevi vücudun...

Son Eklenen Yazılar

limon suyunun 10 faydası

Kategoriler

şifalı bitkiler | şifalı otlar | çizgi film izle | bitkisel ürünler | çam katran sabunu | tv izle | canlı tv izle | radyo dinle