Tarih :

HCG Damlası ile zayıflama

Tarih: 9 Haziran 2012 - Cumartesi | Kategori: Hastalıklar ve Şifaları, Uzman Doktorlar | Yorum Yok |

HCG Damlası ile zayıflama

HCG damlası zayıflama kullanılan çok pahalı bir iğne olduğu için ülkemizde ilk zamanlar bazı birkaç doktor tarafında sadece sayılı ünlülere uygulanmaktaydı. Yapılan iğneler sonucu ünlülerin kilo verdiği gözlemlendi. HCG damlaları ülkemize yabancı ülkeler tarafından getirilmekteydi. Dr. Simeons’un bulduğu HCG damlası tamamen %100 bitkisel bir karışımdır. HCG zayıflama ilacı ilk çıktığı zamanlarda günde 3 sefer olmak üzere iğneler şeklinde yapılmaktaydı. Bu da zor bir durum olmaktaydı. Bu nedenden ötürü artık HCG bitkisel olarak zayıflamak isteyen insanlara sunulmakta. HCG damlasının en güzide özelliği olarak hap veya kapsül olmamasıdır. Bir damla şeklinde dilin altına doğru damlatılarak kullanılmakta. Bu sayede HCG damlası tükürük bezlerine herhangi bir zarar vermeksizin etkisini göstermekte.

HCG damlasının bir başka özelliği ise diğer zayıflama ürünleri gibi vücudunuzun dengesini bozmak yerine, aksine vücudu dengeli bir şekilde orantılı olarak zayıflamasını sağlamaya yardımcı olmakta.

HCG damlasından bu kadar bahsettik. Peki, HCG damlasının içerisinde neler var? HCG damlasından içerisinde vitamin olarak B6 ile B12 vitaminleri mevcut. Bunun yanı sıra Ornithine ile L-Carnithine bulunmakta. Son olarak da minerali arıtılmış olmak kaydıyla su bulunmakta.

HCG damlasında neler var?

Peki, bu bahsettiğimiz maddeler nelerdir? İsterseniz tek tek inceleyelim.

L-Carnitine: L-Carnitine vücuttaki yağların eritilmesi oldukça etkili bir madde olup HCG damlasının karışımda 4,25 ml kadar kullanılmaktadır.

Ornithine: Ornithine ise vücudumuzdaki kas dokularının gelişmesi ve güçlenmesi için etkili bir madde olup HCG damlasında bundan da 3,75 ml kadar kullanılmaktadır.

B6 vitamini: B6 vitamini diyetisyenler tarafından, zayıflama da tavsiye edilmek de olan bir vitamindir. B6 vitaminin yararları ise öncelikle uyku düzenini düzenlemesidir. Bunun yanı sıra sindirim sistemini de düzenli bir şekilde çalıştırmaktadır. Ayrıca psikolojik olarak ruh durumunu da olumlu yönde etkilemektedir. B6 vitamini ise HCG damlasında 3,15 ml kullanılmaktadır.

B12 vitamini: B12 vitamini genellikle hayvansal yiyeceklerde bulunmakta olup aşırı oranda da mevcuttur. Belirli bir diyet planı yapan kişiler çoğu zaman hayvansal yiyeceklerden bu diyet dönemi bitene kadar uzak kalmaktadır. İşte bu dönem içerisinde hayvansal yiyeceklerden alabileceğimiz B12 vitamini ihtiyacını bu B12 vitamini ile karşılamaktayız. B12 vitamini ise HCG damlasında 3.80 ml kadardır.

Purified water: Purified adından da anlaşılacağı gibi saflaştırılmış yani mineralli sudur. Mineralli suda HCG damlasında 45,05 ml bulunmaktadır.

Benzer konuları okudunuz mu ?

Yorum Yap
Adınız Soyadınız:
Mesajınız:

En Çok Okunanlar

 • Bebek düşürmenin yolları
  Çocuk düsürmenin yolları Hamilelikten ( erken gebelikten kurtulmak için RU-486 ilacını almak İçin ) Tıklayınız Evli kadınlarda yasal tahliye uygulamasında eşler de müdahaleye rıza vermelidirler. Evli olmayan ve 18 yaşın üzerinde olan kadınlar kendi isteklerine...
 • diz kapağında sıvı azalması
  Dizdeki bir bağ veya bağların aşırı derecede zor­lanmasıdır. Üç tip yırtılma vardır. 1.Derece (Hafif) yırtılma: Bazı bağ lifle­rinde yırtık vardır fonksiyon kaybı yok­tur. 2.Derece (Orta) yırtılma: Bağın bir bölümü kopmuştur, biraz fonksiyon...
 • Bebek düşüren ilaçlar
  Türkiyede genç ve orta yaşlı nüfusun  cinsel yaşamındaki  korunma problemi , kadının rahminde başlayan döllenmeyle birlikte sorumluluk haline geliyor. İnsanlarımızın cinsel hayatı  kadın ve erkeğin flört saatinin öncesinde akıllara gelecek her hangi...
 • Kandaki Beyaz Küre(White Blood Cell)
  WBC (beyaz kan hücresi) vücudun bağışıklık sisteminin önemli bir parçasıdır. WBC miktarı birçok sağlık durumundan etkilenebilir. Kan, farklı kan hücrelerinden ve plazma adı verilen bir sıvıdan oluşan akıcı bir bağ dokusudur. Kanın en temel işlevi vücudun...

Son Eklenen Yazılar

limon suyunun 10 faydası

Kategoriler

şifalı bitkiler | şifalı otlar | çizgi film izle | bitkisel ürünler | çam katran sabunu | tv izle | canlı tv izle | radyo dinle