Tarih :

Ana Sayfa »  » Göğüslerin boyutunu doğal yollarla büyütmek

Göğüslerin boyutunu doğal yollarla büyütmek

Tarih: 10 Nisan 2012 - Salı | Kategori: Uzman Doktorlar | Yorum Yok |

Göğüslerin boyutunu doğal yollarla büyütmek

Resmi tıp doğal bir şekilde meme arttırma imkanını itiraf etmese de, (birçok başka şeyler kabul etmemektedir gibi) bu gerçekten mümkün. başından itibaren her kadının sahip olduğunu söyledi durum söz gerekir, anayasa tipi nedeniyle o doğduğu ile, belli bir ölçüde göğüsleri geliştirebilir hangi. Bu sınır, vücuda uzun süreli kötü etkileri ile travmatize müdahaleler üretmeden kırılamaz. Bununla birlikte, aynı zamanda aşağıdaki yöntemler uygulanarak yaklaşık mucizevî artışlarla da elde edilebilir:

Saf beslenme

Orada böyle meme hacmi artışı belirleyebilirsiniz hormonlar, pasta, bazı sentetik gıda katkı maddeleri büyüyor şeker, et ile tatlılar gibi bazı besinleri, vardır, ama aklı başında olmayan tek onlar (“kabarık gevşek ve şekilsiz bir hale “Bu beslenme baskın Batı) gelen çok sayıda kadın görünüyor. Bu, elbette, istediği değildir. Diğer taraftan, taze meyve ve sebze çok bir lacto-vejetaryen beslenme, meme gelişmekte olan değil, sadece mukadder, aynı zamanda tüm vücut bakımı için. Beslenme bu doğal bir şekilde yanı sıra, bu sözde “tıp-besinleri çok” büyük göğüsler almak için vardır ve bunlar: siyah zeytin ve sızma zeytinyağı, soya ve özellikle soya yumurta, tahıl ve tahıl yağı, dereotu yaprakları, çiçekleri ve tohumlar, kereviz yaprağı, fındık kalp, kavrulmuş fıstık, güneş çiçek tohumları. En az 6 aylık bir süre için büyük miktarlarda bu besinleri tüketir.

Hormonlar harekete Bitkiler

Dereotu tohumu (Anethum graveolens), meyan kökü (Glyciriza glabra), fesleğen çiçeği (Ocimum basilicum), anason tohumu (Pimpinella anisum): Bitkilerin şu karışımı göğüslerin artış ile çok iyi sonuçlar vardır. Bitkiler de eşit parçaya karışmış olan sonra, eith elecrtic kahve kırıcı ezilmiş olmak var; küçük bir kaşık yemeklerden önce, günde üç kez alınmalıdır. Bitki onbeş dakika dil altında tutulmalıdır, sonra su ile yutun. ÇOK ÖNEMLİ! daha önce çok güçlü bir östrojenik etkisi ve bir hafta olduğu gibi iyi huylu tümörler muzdarip olan kadınlarda, kendi mix meyankökü içermez kendi döneminde, onlar salvia toz, günde üç kez bir küçük kaşık alacaktır.

Meme masajı

En etkili yöntem aşağıda sunuyoruz “? Doktor Chang s yöntemi” olarak bilinen biri olduğu kanıtlanmıştır:

Sağ ayak topuğu klitoris bölgesi üzerine basarak, otururken masaj yapılır (üretra yukarıda bölgesi)
Adlı alanının üzerinde sağ topuk ile oluşturulan basınç büyük bir erotik effervescence oluşturmaz amacıyla yönetilir ama yeterince sağlam olmalıdır.
Bu effervescence göründü sonra, her iki memenin birlikte masaj belli bir erotik effervescence durumunu korumak için, onları yumuşakça performans, büyüme için dairesel hareketler kullanarak başladı, ama yoğunluğu ile yapılabilir.
Yaratılmış olan bu iç devlet içinde, göğüslerin büyüme sürecine güzel göğüsler görselleştirmek, yoğunluğu ile uyandırılmış. Bu doğru masaj gerçekleştirmek için, zengin bir hayal gücü ve günlük azim çok önemlidir. masaj için Şifalı yağlar: bitkilerden doğal özler, bir kez cilt içine gelmişti, göğüslerin doğal büyüme sürecinin bir amplifikasyon izin . Onların göğüslerinde uygulamayın stimülasyon özellikleri nedeniyle bu mümkündür. Bu ilaçlar arasında, söz:

buğday yağı mikrop – kolayca en naturist dükkanlardan, bugün temin edilebilir bir ürün var, ne birinden günde üç kere için, orta dozlarda uygulanmalıdır. Bu östrojenik etkiye sahiptir ve E vitamini bakımından çok zengindir.
dereotunu yağı – bu bitkisel yağ içinde dereotu tohumu (zeytin yağı mümkünse) macerating ile, herhangi bir kişi tarafından temin edilebilir. Her zamanki oranda zeytinyağı 200 ml ile tohumu tozunun 30 gram olduğu. Üç hafta macerating sonra, filtre edilecek vardır ve bitki kalanı atılır. Oldukça aromatik bir sonuçlanmıştır yağı, iki veya üç kez, günde kullanılacaktır. Başında, bazı meme ağrısı görünebilir (Bu meme büyümesinin en doğal yöntemleri de doğaldır) ve tedavinin dört ya da beş gün sonra kaybolur mümkündür.
Bir masaj için kullanılan yağ miktarı yönetilir olmalıdır; mevcut bir cilt tarafından zorlanmadan absorbe edilebilmesi halinde daha fazla yağ ilave edilir. ÇOK ÖNEMLİ! meme iltihapları veya nodüller ile karşı karşıya olan kadınlarda bu masaj yağları kullanmak olmaz .

Kontinans ile cinsel ilişki

Bu daha güzel ve şehvetli olmak isteyen kadının gizli silahıdır. Bir kadının aşk yaptığında, vücudu hormon miktarı çok büyüyecek, ve az zaman göğüsleri kendi hacmi artacaktır. Bu klasik bir tezahürüdür. Ancak, orgazm anı, göğüsler aniden gevşek olmak, hormonal takımyıldızı gibi hızlı değiştirir ve sonra birçok tür eylemleri, tüm vücudu, göğüsleri sadece, onun sertliği ve gençlik kaybeder. Sonuç kendisi çizer: if Eğer büyük ve güzel memelere sahip olmak istiyorsanız, aşk yapmak ancak orgazm dikkat. Deneyim kontinans ile cinsel ilişkiye kadınların% 50 üzerinde hızla göğüslerini artırabilir göstermiştir. Bu hale sağlam ve güzel denir.

Benzer konuları okudunuz mu ?

Yorum Yap
Adınız Soyadınız:
Mesajınız:

En Çok Okunanlar

 • Bebek düşürmenin yolları
  Çocuk düsürmenin yolları Hamilelikten ( erken gebelikten kurtulmak için RU-486 ilacını almak İçin ) Tıklayınız Evli kadınlarda yasal tahliye uygulamasında eşler de müdahaleye rıza vermelidirler. Evli olmayan ve 18 yaşın üzerinde olan kadınlar kendi isteklerine...
 • diz kapağında sıvı azalması
  Dizdeki bir bağ veya bağların aşırı derecede zor­lanmasıdır. Üç tip yırtılma vardır. 1.Derece (Hafif) yırtılma: Bazı bağ lifle­rinde yırtık vardır fonksiyon kaybı yok­tur. 2.Derece (Orta) yırtılma: Bağın bir bölümü kopmuştur, biraz fonksiyon...
 • Bebek düşüren ilaçlar
  Türkiyede genç ve orta yaşlı nüfusun  cinsel yaşamındaki  korunma problemi , kadının rahminde başlayan döllenmeyle birlikte sorumluluk haline geliyor. İnsanlarımızın cinsel hayatı  kadın ve erkeğin flört saatinin öncesinde akıllara gelecek her hangi...
 • Kandaki Beyaz Küre(White Blood Cell)
  WBC (beyaz kan hücresi) vücudun bağışıklık sisteminin önemli bir parçasıdır. WBC miktarı birçok sağlık durumundan etkilenebilir. Kan, farklı kan hücrelerinden ve plazma adı verilen bir sıvıdan oluşan akıcı bir bağ dokusudur. Kanın en temel işlevi vücudun...

Son Eklenen Yazılar

limon suyunun 10 faydası

Kategoriler

şifalı bitkiler | şifalı otlar | çizgi film izle | bitkisel ürünler | çam katran sabunu | tv izle | canlı tv izle | radyo dinle