Tarih :

Ana Sayfa »  » diz kireçlenmesinin bitkisel tedavisi!

diz kireçlenmesinin bitkisel tedavisi!

Tarih: 21 Temmuz 2013 - Pazar | Kategori: Hastalıklar ve Şifaları, Manşet | Yorum Yok |

diz kireçlenmesinin bitkisel tedavisi!

Profesör Doktor Ahmet Maranki diz kireçlenmesi tedavisinin bitkisel formüllerle düzelebileceğini söyledi. Diz kireçlenmelerini bitkisel tedavi ile iyileştirebilirsiniz. Diz kireçlenmeleri genel olarak belirli bir yaş sendromunu atlattıktan sonra insan sağlığında sağlık problemleri olarak gün ışığına çıkmaktadır. 30 lu yaşlardan sonra hareketsiz yaşam biçimine meyilli kalan insanlar, genel olarak yürüyüş, spor gibi fiziksel aktivitelerde bulunmaktadırlar.

Hareketsizliğe alışan vücut kireçlenme belirtileriyle boy gösterebilir. Kemik gelişiminde ve hareketlerle alakalı olan diz kireçlenmelerine yakalanmamak adına, düzenli spor ve egzersizi uzmanlar tavsiye etmektedirler.

diz kireçlenmesine bitkisel çözüm olarak Profesör doktor İbrahim Saraçoglu ve Profesör doktor Ahmet maranki gibi bir çok doktorun hem fikir oldukları çınar yaprağı kürü ile diz kireçlenmelerinizin önüne geçebilirsiniz. Diz kireçlenmesi için şifalı bitkilerle oluşturulmuş olan bu bitkisel formülü ………… olarak paylaşıyoruz.

Çınar yaprağının içinde bulundurduğu besinler beyin gelişimi açısından da çok faydalıdır. Bunun haricinde vücudun her yerinde oluşan kireçlenmelere çok iyi gelmektedir. Çınar yaprağı kürünü hazırlamak için elinizin altında olması gereken malzeme listesi şöyledir.

Çınar yaprağı kürü için malzeme listesi; 1 bardak klorsuz su, 2 yemek kaşığı kurutulmuş çınar yaprağı, başka hiçbir malzemeye gerek yoktur.

Çınar yaprağı kürünün hazırlanışı; Elimizdeki bir bardak klorsuz suyun içerisine aktarlardan temiz ettiğimiz, çınar yapraklarını ufalayın, veya ufalanmış şekilde aktarlardan alabilirsiniz. Ufalama işleminin ardından klorsuz suyumuzun içine yaprakları koyduktan sonra ocağa koyarak ısıtmaya başlayın. Kaynamaya başladığı andan itibaren 45 saniye sayın ve ocağınızı kapatın. Bu işlemin ardından oluşturduğumuz bitkisel formülümüzü süzgeçten geçirerek süzün. Diz kireçlenmeleri için uygulayacağınız bitkisel formülün hazırlanışı bu şekildedir.

Bitkisel formülümüzü hazırladıktan sonra her gün sabah kahvaltılarından önce bu bitkisel formülden bir bardak klorsuz su ile yapıp içiyoruz. Aynı işlemi, öğlen yemeği ve akşam yemeği arasında aç karına bir bardak daha tüketmelisiniz.

Tedavinin tam olarak yanıt vermesi ve faydalarını görmeniz için, bir ay süre ile bu formüle şu şekilde devam etmelisiniz. Bitkisel tedaviye başlanılan ilk hafta her gün yukarıda belirtilen öğünlerde yapılmalıdır. İkinci hafta iki gün de bir yapıldıktan sonra bir gün ara verilir. Yani, ikinci hafta iki gün yapıp bir gün ara vermelisiniz. Üçüncü gün, üç gün yaparak bir gün ara verin, dördüncü gün dört gün yaparak bir gün ara verin. Bu şekilde 1 ayı doldurduktan sonra diz kireçlenmelerinizin gözle görülür şekilde azaldığını görebileceksiniz. Bu bitkisel formülün yanında yürüyüşler yaparak dizlerinizdeki kasları güçlendirmeniz, süt ve süt ürünlerini beslenme programınıza dahil etmeniz ve sağlıklı beslenmeniz uzmanların tavsiyeleridir. Sağlıklı günler dileriz.

Benzer konuları okudunuz mu ?

Yorum Yap
Adınız Soyadınız:
Mesajınız:

En Çok Okunanlar

 • Bebek düşürmenin yolları
  Çocuk düsürmenin yolları Hamilelikten ( erken gebelikten kurtulmak için RU-486 ilacını almak İçin ) Tıklayınız Evli kadınlarda yasal tahliye uygulamasında eşler de müdahaleye rıza vermelidirler. Evli olmayan ve 18 yaşın üzerinde olan kadınlar kendi isteklerine...
 • diz kapağında sıvı azalması
  Dizdeki bir bağ veya bağların aşırı derecede zor­lanmasıdır. Üç tip yırtılma vardır. 1.Derece (Hafif) yırtılma: Bazı bağ lifle­rinde yırtık vardır fonksiyon kaybı yok­tur. 2.Derece (Orta) yırtılma: Bağın bir bölümü kopmuştur, biraz fonksiyon...
 • Bebek düşüren ilaçlar
  Türkiyede genç ve orta yaşlı nüfusun  cinsel yaşamındaki  korunma problemi , kadının rahminde başlayan döllenmeyle birlikte sorumluluk haline geliyor. İnsanlarımızın cinsel hayatı  kadın ve erkeğin flört saatinin öncesinde akıllara gelecek her hangi...
 • Kandaki Beyaz Küre(White Blood Cell)
  WBC (beyaz kan hücresi) vücudun bağışıklık sisteminin önemli bir parçasıdır. WBC miktarı birçok sağlık durumundan etkilenebilir. Kan, farklı kan hücrelerinden ve plazma adı verilen bir sıvıdan oluşan akıcı bir bağ dokusudur. Kanın en temel işlevi vücudun...

Son Eklenen Yazılar

limon suyunun 10 faydası

Kategoriler

şifalı bitkiler | şifalı otlar | çizgi film izle | bitkisel ürünler | çam katran sabunu | tv izle | canlı tv izle | radyo dinle